Alaus šaldymo įrangos priežiūra ir remontas

Tikriausiai daugeliui atsiranda noro išgerti atšaldyto alaus taip kaip Elas Bandis filme „Vedęs ir turi vaikų“, kai grįžęs iš darbo ištraukia iš šaldytuvo skardinę ir atsisėdęs ant sofos mėgaujasi šaltu alučiu… arba pasimėgauti šiuo auksiniu gėrimu bare kartu su kompanija…Tik kad bare ar kavinėje alus patiekiamas reikiamos temperatūros – nei per šaltas, nei per šiltas, kad jaustųsi pats geriausias alaus skonis. Taip yra dėl to, jog alaus šaldymo įranga veikia tinkamai. 

Kodėl svarbu prižiūrėti alaus šaldymo įrangą?

Žmonės ateina į alaus barą pasimėgauti skaniu alumi, o kaip gi galima užtikrinti alaus kokybę neatliekant priežiūros ir remonto darbų? O juk būtent tokie darbai leidžia įrangai veikti puikiai ir efektyviai, kad kiekvienas užsukęs į barą liktų patenkintas – alaus kokybe ir operatyviu aptarnavimu. 

Tiek alaus šaldymo įrangos priežiūra, tiek remontas pradedami atlikus visiškos įrangos patikrą. Ar niekur nieko neprateka, ar tinkamai veikia reguliatoriai ir termostatai bei kitos dalys, o vamzdynai tvirtai laikosi. 

Taip pat atliekami profilaktiniai alaus šaldymo įrangos darbai:

  • Išorinių šaldiklių paviršių valymas;
  • Vandens keitimas šaldymo akumuliatoriuose;
  • Šaldymo akumuliatoriaus valymas nuo užteršimo;
  • Oro kondensatoriaus šilumokaičio valymas;
  • Alaus žarnų plovimas (atliekamas kartu su visos alaus pilstymo įrangos plovimu);
  • Periodinis šaldiklio akumuliatoriaus valymas.

Įsidėmėtina, kad specialistai atliktų alaus šaldymo įrangos taisymą, nes tik šitaip galima garantuoti tikrai gerą alaus kokybę ir efektyvų įrangos veikimą bei ilgainiui sumažinti išlaidas.

Gėrimų šaldiklių priežiūros ir remonto kainos

Alaus šaldymo įrangos priežiūros ir remonto kainos varijuoja priklausomai nuo to, kokia paslauga teikiama ir kiek laiko reikia jai atlikti. Mūsų specialistai darbus vykdo itin kokybiškai ir greitai visoje Klaipėdoje. Be to, savo darbams suteikiame garantiją.

„Drinkservice“ atlieka alaus šaldymo įrenginių ir kitų gėrimų šaldiklių priežiūrą ir remontą itin patrauklia kaina. Tad jeigu alaus šaldymo įranga sugedo pačiu netinkamiausiu metu – skambinkite mums ir skubos tvarka sutvarkysime Jūsų įrangą!

„Drinkservice“ paslaugų teikimo lokacijos – tik Klaipėda ir jos rajonas.