Reguliarūs alaus įrangos priežiūros darbai

Nėra nieko amžino ir tobulo. Įvairiausia įranga taip pat. Todėl prireikia ja tinkamai pasirūpinti.

Alaus ir kitų gėrimų pilstymo įranga turi būti periodiškai tikrinama ir prižiūrima, kad būtų užtikrintas sklandus veikimas ir efektyvus darbas, o pilstomi gėrimai neprarastų skonio ir kokybės.

Kaip yra reguliariai prižiūrima įranga?

Reguliariai prižiūrima įranga – tai profilaktiniai periodiškai atliekami darbai apimantys įrenginių valymą, tikrinimą, reguliavimą ir atnaujinimą. Tai svarbu dėl to, kad alaus išpilstymas nuolatos būtų greitas, saugus ir kokybiškas. Tad darbai vykdomi atitinkamais laiko intervalais. Tačiau neatliekant tokių darbų laiku gali žymiai pakisti alaus skonis (ko tikrai reikėtų vengti!), sutrikti įrangos veikimas arba išvis sugesti įrenginiai ar jų dalys, ar net visa alaus pilstymo įranga. Todėl reguliarūs alaus įrangos priežiūros darbai dar yra traktuojami kaip prevencija, kad nebūtų nemalonių situacijų ir pardavimų kritimo.

„Drinkservice“ specialistai pastoviai bendrauja ir bendradarbiauja su klientais, konsultuoja juos įvairiais alaus pilstymo įrangos priežiūros ir instaliavimo klausimais: nuo projektavimo etapo iki visiško įrangos įdiegimo. Inžinierių mechanikų ir elektros inžinierių komanda padeda išspręsti iškylančias problemas per trumpiausią laiką ir, kas itin svarbu, padeda išvengti galimų brangių gedimų, gamybos arba aptarnavimo vėlavimo.

Į mūsų vykdomą veiklą mieste Klaipėda taip pat įeina techninė įrangos priežiūra, ekspertize, techniniu įrangos aptarnavimu ir teikia konsultacijas visais pilstymo įrangos klausimais.

Be to, „Drinkservice“ prekiauja atsarginėmis įrangos detalėmis, todėl pilstomo alaus įrangos priežiūros ir aptarnavimo darbai atliekami greitai ir kokybiškai.

Tam, kad įranga tarnautų ilgai ir gėrimai nesurūgtų, specialistai rekomenduoja kas dvi savaites atlikti alaus kranų ir linijų plovimą. Mūsų darbuotojai gali atlikti ir šiuos darbus. Jūsų klientai liks patenkinti aukšta gėrimų kokybe ir greitu aptarnavimu!

Reguliari alaus įrangos priežiūra – kokia kaina?

Reguliarūs alaus įrangos priežiūros darbai ir jų kainos gali skirtis priklausomai nuo įrangos ir darbams skirto laiko, todėl geriausia yra kreiptis į „Drinkservice“ norint gauti tik Jums skirtą aptarnavimo pasiūlymą. Pilstomų gėrimų įrangos serviso paslaugos teikiamos Klaipėdoje.