Alaus pilstymo įrangos remontas

Alaus pilstymo įranga sudaryta iš dalių, detalių, įrenginių ir savaime aišku, jog visa įranga turi nuolatos veikti itin sklandžiai, maksimaliai veiksmingai ir greitai, be jokių trikdžių. Tai labai svarbu barams, kavinėms, restoranams, nes būtina užtikrinti alaus kokybę ir greitą aptarnavimą. Todėl rekomenduojama tinkamai prižiūrėti įrangą atliekant priežiūros darbus ir kad tai atliktų savo srities specialistai. 

Visgi turint alaus pilstymo įrangą ir dažnai ją naudojant gali būti reikalingas ir alaus pilstymo įrangos remontas. Tokią įrangą remontuoja aukštos kvalifikacijos specialistai turintys ilgametę patirtį. Profesionalumas leidžia itin greitai nustatyti gedimo priežastį ir imtis reikiamų veiksmų norint pašalinti gedimą. 

Tačiau remontuoti gali prireikti žymiai rečiau, jei periodiškai atlikti alaus išpilstymo įrangos priežiūrą. Įrangos priežiūra yra rekomenduojama dėl to, jog tai leidžia išvengti didelių išlaidų, kurie būtų susiję su remontu ar net naujos tokios įrangos pirkimu. Todėl, kad neatliekant priežiūros ir atnaujinimų gali sugesti visa įranga galima prarasti daugiau

„Drinkservice“ specialistai atlieka visą reikiamą alaus pilstymo įrangos priežiūros ir aptarnavimo bei remonto darbus. Taip pat atlieka technologinių linijų ir atskirų įrenginių remontą, atnaujinimą.

Pasirinkus pilstymo įrangos atnaujinimą galima pasiekti aukščiausią pilstomo gėrimo kokybę už mažesnę kainą ir, kas itin svarbu, leidžia išvengti nereikalingų išlaidų.

Kodėl yra svarbi alaus pilstymo įrangos priežiūra?

Yra kelios priežastys, dėl kurių alaus pardavėjams, pvz., kavinėms ir barams yra labai svarbu periodiškai tikrinti ir atlikti priežiūros darbus. 

  • Alaus skonis. Neatliekant priežiūros ar atliekant netinkamai gali pablogėti alaus skonis ir jo kokybė. Skonis pakinta dėl susikaupusių nešvarumų įrangos dalyse. 
  • Higiena. Būtina laikytis visų higienos normų ir reikalavimų norint išvengti nemalonumų. 
  • Saugumas. Laiku neatlikus apžiūros ir patikros gali įvykti avarinė situacija, dėl kurios sugedusi įranga galėtų sužeisti aplinkinius žmones. Todėl specialistai tikrina, ar įranga tinkamai veikia. 
  • Efektyvumas. Nuolatos tinkamai prižiūrima įranga didina efektyvumą, sutrumpėja alaus pilstymo laikas ir išlaikoma kokybė (turint omenyje, kaip įsipila alus į taurę, kad nebūtų per daug putų). Alaus išpilstymo efektyvumas yra labai svarbus žmonių susibūrimo vietose, pvz., baruose, klubuose, kavinėse ir kitur, kur didelis lankytojų srautas, dėl ko būtina greitai aptarnauti daug žmonių.

Alaus išpilstymo įrangos priežiūros ir remonto kainos

Alaus išpilstymo įrangos priežiūros ir remonto kainos priklauso nuo kelių veiksnių:

  • įrangos amžiaus;
  • įrangos tipo, dydžio, modelio sudėtingumo;
  • iš kokių medžiagų pagaminta įranga ir / ar jos dalys;
  • kiek laiko trunka darbai;
  • nenumatytos priežastys;
  • žmogiškasis faktorius.

Pavyzdžiui, jei prireikia pakeisti tik kažkurią lengvai pakeičiamą detalę ir tai yra paprastas remontas, tai tokiu atveju tokie remonto darbai kainuoja žymiai mažiau. Tačiau, jei tai yra sudėtingesnis gedimas, kuriam būtinas ilgiau trunkantis remontas ir daugiau dalių pakeisti, tai tuomet tokio remonto kaina yra žymiai didesnė. Taip pat – kuo senesnė įranga, tuo daugiau priežiūros ir remonto prireikia, tad ir kaina atitinkama. 

Specialistai rekomenduoja, kad karts nuo karto būtų atliekama priežiūra ir atnaujinimai tam, kad alaus išpilstymo įranga veiktų sklandžiai ir efektyviai. Tuo labiau, jog šitaip remonto prireiktų mažiau ir rečiau.

Klaipėda – čia „Drinkservice“ teikia aptarnavimo ir remonto paslaugas. Galime atvykti į bet kurią vietą Klaipėdoje ar rajone ir apžiūrėti Jūsų alaus pilstymo įrangą.

Kreipkitės į „Drinkservice“ komandą visais alaus pilstymo įrangos priežiūros, atnaujinimo, gedimų klausimais ir mes Jums padėsime!